Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

 

Kominki ARTEM Częstochowa

Salon FIRMOWY KRATKI

projektowanie - produkcja - realizacja - montaż.
.
image

Projektowanie

image

Produkcja

image

Montaż

 

 

Firma ARTEM oferuje Państwu profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo i wykonawstwo zarówno kominków wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zapewniamy pełną obsługę związaną z realizacją projektu począwszy od szczegółowego przygotowania terenu, aż do momentu, w którym będą Państwo mogli po raz pierwszy rozpalić ogień w swoim kominku. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, tak aby najlepiej dopasować kominek do Państwa potrzeb i oczekiwań. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniej obudowy, jak również w zastosowaniu najlepszych i najefektywniejszych rozwiązań grzewczych, które pomogą Państwu nie tylko cieszyć się pięknem płonącego ognia ale przede wszystkim zapewnią ciepło i staną się alternatywnym źródłem ogrzewania w waszych domach. Piękny kominek to również wspaniały element dekoracyjny każdego wnętrza, dlatego w celu ułatwienia wybór odpowiedniej obudowy, przygotowujemy profesjonalne wizualizacje dopasowane indywidualnie dla każdego klienta. Firma ARTEM prowadzi sprzedaż wkładów kominkowych, piecyków wolno stojących, biokominków jak również akcesoriów oraz materiałów niezbędnych do budowy kominka. Oferujemy również prace w zakresie rozprowadzenia ciepła oraz gwarantujemy Państwu pełną obsługę po sprzedażową.

 

WYCENA

profesjonalna wycena kominków na zamówienie.

PROJEKT

kominki indywidualnie projektowane dla klienta.

REALIZACJA

profesjonalna realizacja indywidualnego projektu kominka.

Firma ARTEM oferuje Państwu profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo i wykonawstwo zarówno kominków wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zapewniamy pełną obsługę związaną z realizacją projektu począwszy od szczegółowego przygotowania terenu, aż do momentu, w którym będą Państwo mogli po raz pierwszy rozpalić ogień w swoim kominku.